Nabídka masáží

  • KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ – 40  min = 280,- Kč, 90 min = 580,- Kč

Preventivně působí na různé zdravotní potíže, bolesti zad, kloubů a šlach. Přispívá k rychlému odstranění únavy, osvěží a uklidní. Zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu.

  • INDICKÁ MASÁŽ HLAVY – 20 min = 250,- Kč

Indická masáž Vás dovede k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech. Je to lehké léčebné ošetření zad, šíje, ramen a hlavy. 40 min.

  • LIFTING OBLIČEJE – 40 min = 390,- Kč

Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Podporuje regeneraci, snižuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky a jako každá masáž má pozitivní vliv na naší psychiku. Aby masáž obličeje přinesla dlouhodobé pozitivní výsledky, doporučuje se podstoupit 8-10 masáží během 10 týdnů a to ( 1x týdně) a následně udržovací kůru 1x měsíčně.

  • HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI – 40 min = 350,- Kč, 90 min = 850,- Kč

Havajská masáž svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Masáž je zaměřena na oblast zad a nohou, stimuluje krevní a lymfatický oběh. Hluboce relaxuje, harmonizuje tělo mysl, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Je označována jako perla mezi masážemi.

  • ČÍNSKÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ – 90 min = 700,- Kč

Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat proudění v energetických drahách. Ztráta energie bývá vyvolána přepracovaností, nervozitou, podrážděností a nepravidelným životním rytmem.

  • MEDOVÁ MASÁŽ – 30 min = 350,- Kč

Při medové masáži dochází k odstraňování škodlivin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Přes reflexní zóny příznivě ovlivňujeme jiné orgány. Med je od pradávna zařazován jako přírodní zázrak – jak pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek.

  • ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ + PEELING + ZÁBAL – 60 min = 600,-

Pro dobrou náladu a odplavení toxických látek z těla. Pro krásu a vyhlazení pokožky.
Čokoládová masáž působí na všechny smysly těla, patří mezi luxusní procedury a je královnou mezi masážemi.

  • ANTICELULITIDOVÁ MASÁŽ+OZONOVÝ ZÁBAL 60 MINUT = 450,- kč,zábal zdarma

Je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou. Potlačuje celulitidu, vyhlazuje strie, vypíná pokožku, stimuluje metabolismus, působí regeneračně a relaxačně. Ovlivňuje hluboký lymfatický systém. Doporučuje se 10-12 masáží, 1x týdně

  • KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PLETI – 60 min = 420,- kč

základní kosmetické ošetření, odlíčení, čištění, peeling, masáž obličeje a dekoltu, maska, krém.

 

 

 

 

 

Uvedené masáže možno objednat na tel. č. : 777 174 805 nebo emailu: meryova.r@seznam.cz